درباره ما

PuzzleChasb

راه حل امروزی تر برای خرید

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

گروه صنعتی پازل چسب با هدف تامین کلیه چسب های تخصصی و عمومی در کشوربا پرسنلی مجرب، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ به صورت سنتی در شرق کشور بنیان نهاد و در سال ۱۳۹۷ اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی پازل چسب نمود. اهداف فروشگاه اینترنتی پازل چسب: ۱- تامین کلیه چسب های تخصصی در صنایع چوب، چاپ و بسته بندی، خودرو و ….. ۲- تسریع در دسترسی کارخانه جات به مواد اولیه ۳- تعیین قیمت پایه محصولات موجود در بازار ۴- آموزش نحوه صحیح استفاده و کاربرد محصولات ۵- بانک اطلاعاتی تخصصی محصولات و نهایتا رضایتمندی مشتری از یک خرید عالی، با صرفه و مطمئن

اپلیکیشن پازل چسب

PuzzleChasb Application

اپلیکیشن پازل چسب برای سیستم عامل های اندروید و ios طراحی شده است. با کلیک بر روی گزینه ی زیر آن را دانلود کنید.

تیم ما

۰۱

Linda Mullen

Team size and team composition affect team processes and team outcomes.

۰۳

Thomas Wood

Team members normally have different roles, like team leader and agents.

Karen Polski

Large teams can divide into subteams according to need.

Teddy Bear

The more homogeneous the group, the more cohesive it will be.